- ABYSTYLE

Цена
€12 28 / 24 02 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Чаша от висококачествена керамика
Размер (320 мл)
Подходящ за съдомиялна машина и микровълнова
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Чаша от висококачествена керамика
Размер (320 мл)
Подходящ за съдомиялна машина и микровълнова
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип продукт. | Чаша |
| Тип продукт. | Чаша |
| Цвят | Бял |
| Цвят | Бял |
| Марка | ABYSTYLE |
| Марка | ABYSTYLE |
| Тегло | 0.36кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Вместимост (ml) | 325 ml |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Геймърска франчайз |
| С промяна при нагряване | Не |
| Устойчива на съдомиялна | Не |
| Подходяща за микровълнова | Не |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина (mm) | 95 |
| Тегло (g) | 300 |
| С термоизолация | Не |
| Тегло | 0.36кг |
Чаша ABYSTYLE APEX LEGENDS Bloodhound
Покажете своята вярност към легендарния трекър Bloodhound с тази официално лицензирана керамична чаша от Apex Legends. Създадена за издръжливост и ярък принт, тя е идеалният спътник за вашите гейминг сесии или ежедневно кафе.
Ключови Предимства
- Официално лицензирана — Автентичен дизайн на Apex Legends с емблематичния шлем и рунически мотиви на Bloodhound.
- Висококачествена керамика — Гладко, лъскаво покритие, което не избледнява и запазва вида си след многократна употреба.
- Щедър капацитет — 325 ml обем за вашата любима топла или студена напитка.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Вместимост | 325 ml |
| Материал | Керамика |
| Цвят | Многоцветен |
| Тематика | Геймърска франчайз |
| Устойчива на съдомиялна | Не |
| Подходяща за микровълнова | Не |
| Форма | Цилиндрична |
| Височина | 95 mm |
| Тегло | 300 g |
Какво има в кутията
- 1x Чаша ABYSTYLE APEX LEGENDS Bloodhound
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.







